| vladp14 a întrebat:

Salut, dau funda! Mi s-a inchis contul de Facebook din cauza varstei, e evident ca am peste 13 ani dar nu am putut sa imi confirm identitate, am asteptat 28 de zile pentru ca atat m-a pus sa astept Facebook-ul si dupa acele zile mi s-a dezactivat Facebook-ul. Intrebarea mea este : Cum pot face sa folosesc acea adresa de email in continuare? Dau sa folosesc acelasi email dar spune ca a fost dezactivat contul de Facebook, ce sa fac? Dau funda :X

1 răspuns:
| HLucian a răspuns:

Tot ce poti face este sa iti faci o alta adresa de email pentru contul de Facebook. Si ai grija sa ifi confirmi varsta.