| b0gd4nn a întrebat:

Daca mi-am inchis contul de facebook si vreau sa imi fac altu folosind tot adresa de email pe care am avut-o la contul precedent inchis pot sa o folosesc si la cel nou? Mersibig grin

Răspuns Câştigător
| Angela_1589 a răspuns:

Cu un singur mail.ru nu poti sa iti deschizi mai multe conturi pe facebook! Te sfatuesc ca sa iti faci un mail.ru nou si vei putea sa iti mai deschizi un cont pe facebook... Sau poti sa ceri de la cineva mai.ru care nu vrea sa isi faca facebook dar de la un prieten devotat nu de la orisicine! Sper sa reusesti sa iti mai deschizi un cont pe facebook