| anna_8790 a întrebat:

Salut! Dau postere cu
rbd, katy perry, britney spears, miley, kesha, rihanna, shakira, inna, demi and jou, high school musicale, ashley tisdale, vanessa hudgens în schimbul celor cu Justin bieber, Enrique iglesias
daca va intereseaza lasativa va rog adresa de email sau i-dul vostru
multumesc mulllltttt!

3 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

OMFG tocmai ai enumerat cele mai mari epic fail-uri ale ultimului secol:O. Felicitari

| Brendix a răspuns:

Toth_brigitta_97...

| ewanna a răspuns:

Salut,
Ti-am gasit postarea la un search pe google si am vrut sa te intreb (3 ani mai tarziu; p ) daca mai ai vreun poster cu inna - i-am promis unui prieten ca o glumita si as vrea sa ma tin de cuvant. Multumesc!