| bogdan133 a întrebat:

Salut, de 5-6 zile mi s-a inrosit ochiul drept, mi-am dat cateva zile cu Tobradex si am vazut ca s-a mai dus din roseata dar se vad 2 mici "vene"' ingrosate de culoare rosie aproape de globul ocular s-au cum se numeste. De la ce poate sa fie, si ce tratament sa aplic?

1 răspuns:
| JessicaIoana a răspuns:

Pai sunt vene de sange sparte, incearca sa dormi mai mult si daca totusi nu dispar du-te la o farmacie si intreaba de niste picaturi de ochi, eu am folosit Visine si a fost cat de cat bun.