| anonim_4396 a întrebat:

Salut, De cand am terminat clasa a 8-a s-a cam dus smecheria. Nu m-ai am niciun prieten. Generala am facut-o in Bucuresti iar eu stau in Voluntari si din cauza asta... Dati-mi niste idei in chestia asta (socializare) ca stau numa in casa la pc si cu chitara in mana toata ziua

Răspuns Câştigător
| loveyouforever a răspuns:

Buna.nu e rau sa faci muzica, sa compui versuri.eu,ptr ca am trecut prin foarte multe in viaa, chiar daca am 14 ani,m-am apucat sa scriu un roman despre viata mea.fa si tu acelasi lucru sau daca nu iesi afara,du-te pe teren,joaca un fotbal, alearga. picteaza, deseneaza fa orice te poate face sa te simti bine! bafta:X:X:X

fundita?big grin