| exmanko a întrebat:

De cand ma stiu am purtat doar short de baie din cauza faptului ca mi-e cam rusine sa merg la piscina sau la mare in slip, e ca si cum as iesi in strada in boxeri. Totusi, as dori sa incerc ceva nou vara asta, deci, cum se poarta penisul in slip(tip boxer)? In sus sau in jos? Mie mi se pare mai confortabil in sus dar vreau sa stiu exact cum se poarta. Fara raspunsuri la misto va rog.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vrei tu neaparat? ca mi se pare mult mai ok să ai shorts ca băiat.

| Andreeush a răspuns:

Ce vârstă ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din câte știu eu penisul se poarta ridicat în sus, și în boxeri și în chiloți și peste tot

| 1Me9 a răspuns:

Il porti cum iti place frate, nu e o regula, poti si pe o parte daca vrei sa vada puicutele cu ce te lauzi!?
Poarta l cum te simti tu bine, eu unul purtam slip cand eram mic, maxim pana la 10 ani, aveam si inca am o gandire asemeni tie, ca e ca si cum ai iesi afara in boxeri, plus ca mi se pare ca stau urat!

| Foame a răspuns:

Il porti dupa felul cum iti este mai bine, dar faza este ca daca il ti in jos si se "scoala" mortu de la groapa ai o "problema", eu unul il tin in sus, dar daca e prea lung(ceea ce este rar) iarasi ai o "problema" happy.