| Cookiee9712 a întrebat:

de cateva zile am probleme cu calculatorul, mai intai C-ul s-a umplut tot, am sters toate programele nefolositoare si nimic, e intact si la fel. Eu am windows 7 si nu stiu la ce am mai umblat dar nu imi mai apar pozele ca inainte, adica au toate aceeasi iconita. Ce pot face sa isi revina la normal? Sa schimb windowsul? sau ii pot face eu ceva? Va rog sa-mi raspundeti cei care stiti, chiar am nevoie. Multumesc mult.

1 răspuns:
| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Se poate sa fi deschis pozele cu alt program de aceea sa apara aceeasi iconita