| hoLigan a întrebat:

Salut
de ce imi arata inca ca is utilizator junior? si deja am implinit 18 ani? ce pot face sa nu imi arate asa, pe sait aici? funda!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Vârsta nu are nicio relevanță, pentru că adminii nu au de unde ști ce vârstă are fiecare în parte.
Statutul de „junior" se referă la faptul că nu ai 100 de răspunsuri aprobate și 10 zile de activitate pe site.
Ca să devii senior, și deci să poți vota, raporta și posta mesaje pe chat-ul TPU, trebuie să mai postezi câteva răspunsuri și să aștepți în jur de 6-12 ore să se aprobe.
Baftă!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

10 zile de la prima logare in TPU si 100 de raspunsuri realizate.

| AnaTop a răspuns:

Dai la edit profil si schimba data de nastere