| danytkd13 a întrebat:

De ceva vreme mi-au aparut niste bubite mici si albe in zona pubiana si pe scrot, iar una din ele e mai mare, dar dupa un timp dispar.As vrea sa stiu ce am si cum sa tratez aceste bubibe ca sa dispara si sa nu mai apara.Mentionez ca am 14 ani.Am mai cautat undeva ca as putea pune o carpa calda acolo..Mai mentionez ca nu ma deranjeaza cu nimic.Funda.Heeelp!

1 răspuns:
| beastboy84 a răspuns:

Du-te frate la un Dermatolog ca ei sunt specialisti... nu te lua dupa X si Y. acum faci cum crezi. Bafta!