| anonim_4396 a întrebat:

mi-au aparut acum cateva saptamani niste bubibe ca niste basici dar care nu se sparg in zona anala si niste bubite foarte mici si albe in zona vaginului. Am fost la doctor si mi-a spus ca e candidoza, am urmat tratamentul dat dar inca nu mi-au trecut. Ce ar putea fi?
Mentionez ca nu am avut contact sexual.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi la alt specialist

| Redhead6 a răspuns:

Din ce stiu eu nu este candidoza, candidoza se manifesta prin scurgeri si mancarimi. Iti recomand sa mergi cat mai repede la un alt ginecolog.