| babaliba a întrebat:

Salut, de curand am achizitionat un Samsung I5500 Galaxy 5, merge bine, dar vreau sa va intreb cum schimb tonul de apel cu o melodie care vreau eu? Pe alte site-uri scrie sa mut melodia in memoria interna a telefonului dar nu reusesc.crying Pleaseeee helpppp Funditabig grin

1 răspuns:
| vladdd_1526 a răspuns:

Sall...poti incerca sa il conectezi la calculator, unde o sa-ti deschida memoria telefonului si memoria cealalta, si copiezi melodia in memoria lui iar dupa aceea cred ca o sa te lase sa o setezi... sper sa mearga