| MeGustaaaaa a întrebat:

Salut.De curand am ineceput sa ma uit la Pariu cu viata, dar ceea ce nu inteleg este urmatoarea:
Andrei, prietenul Ioanei este fratele Ancai, dar si Ioana este sora Ancai.Nu mai inteleg nimic! Cine ce parinti are! A, si inca ceva...Cum se cheama toti baietii? Ziceti si voi de ex: ala cu parul lung, blond si cu dinti mari si fata alba e BuBu.Cam asa. Spuneti cate ceva despre ei ca sa stiu cum ii cheama.Mersi si funoi!

Răspuns Câştigător
| dragutza_4640 a răspuns:

In legatura cu Andrei si Ioana : Andrei a fost crescut de mama Ioanei si a Ancai, iar Ioana a fost crescuta de tatal lui Andrei. Asta este tot. In legatura cu baietii te sfatuiesc sa te uiti pe net si sa cauti cateva informatii despre ei.