| anonim_4396 a întrebat:

De fiecare data cand deschid gura la ganglioni mi se pun un fel de carcel si nu mai pot sa deschid gura cateva secunde... Ce poate sa fie? straight face Funda!

Răspuns Câştigător
| Johndoe2023 a răspuns:

Poate fi o mica inflamare a ganglionilor sau doar un carcel. incearca sa masezi zona cateva minute. daca va continua asa racomand o vizita la medic

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la medicul de familie!
Ganglionii nu se masează, și gâtul în general nu se maseză, nu uita că ai glanda endocrină care nu trebuie să o deranjezi!
Pa, pa.