| Andrei666111 a întrebat:

De la un timp ma simt din ce în ce mai în nesiguranță fața de părinți mei... Vor sa îmi caute prin telefon și aduc subiecte ciudate în vorba când vorbesc cu ei gen : Cine e X? Ai vorbit vreodată cu X? Cel mai probabil se refera la niște colegi de la mine din clasa dar totuși parca nu mai am încredere în ei. Am 13 ani

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nesigura fata de aprintii tai?
Pai este perfect normal sa te supraveghere si controleze la 13 ani!
Asta fac toti parintii responsabili si normali, cu creier, care isi iubesc copii, ii educa dar ii si controleaza, pentru ca esti la varsta cand nu poti face greseli ireparabile, sau poti fii dusa de nas de oamnei cu intentii rele.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Inteleg ca te simti asa dar... nu prea avem cu ce sa te ajutam. Sunt parintii tai, pana la urma fac ce vor. Dar dupa un timp, ar trebui sa zici ca nu este ok sa te controleze chiar asa la orice, mai ales daca ei stiu ca esti un baiat de incredere.

| Andrei666111 explică:

Edit : Și de la un timp îmi șterg istoricul de frica.