| Ionut2143 a întrebat:

De prin decembrie anul trecut vorbesc cu o fata. Aceasta prin februarie a vrut sa fie cu mine,dar eu nu mi-am prea batut capul. Am pastrat legatura si acuma as vrea sa fiu cu ea, dar ei ii place de altul... cum as putea sa actionez? imi vine asa cheful de lumea asta...

1 răspuns:
| andreeaaqswdefr a răspuns:

Dacă acum dintr-o dată îți place de ea,după ce ți-a mai propus să fie împreună cu ea,eu sincer nu cred că este iubire adevărată.O iubire este pură,curată, sinceră, onestă și în niciun caz aceasta nu poate fi limitată de timp.Îmi pare rău că trebuie să spun, dar cel mai mult urăsc oamenii care se joacă cu sentimentele lor. Iubirea nu este ceva ce vine dintr-o dată și apoi trece, cred că ar trebui să reflectezi mai bine la sentimentele tale.