| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de revelion merg la cineva la apartament si daca puteti sa ma ajutati cu niste sfaturi, de ex ce sa facem acolo, aducem mancare de acasa? aducem muzica un laptop si niste boxe ceva? alte sfaturi?

1 răspuns:
| RoxAnana a răspuns:

Pai eu sau noi care vom da raspunsuri nu suntem in masura sa decid/decidem pentru tine. poti vorbi cu gazda si atunci va sti fiecare ce are de facut. daca zice ca nu are nevoie de nimic atunci te poti duce cu un mic cadou sa nu te duci cu mana goala ca de ex o stila de vin/sampanie cateva prajituri etc... daca sunteti gasca mare cu siguranta veti avea ce sa faceti..bataie cu perne,karaoke,dansati, mancati, beti, jucati sticluta, adevar si provocare..etc
sunt multe multe lucruri...ar mai fi si tv-ul luat in calcul dar nea...mai bine lasaoh go on.

Iar daca "gazda" nu are nimic din toate acestea pe care le-ai mentionat, atunci dupa cum ti-am zis vb fiecare si aduce-ti pe rand toate cele necesare. Sper ca ti-am fost de ajutor si distractie placuta!