| AndreiCHL a întrebat:

Salut, de vreo săptămână
vreau să-mi fac un "tatuaj" ( pe brațul stâng în zona bicepsului o sârmă ghimpată )
Pentru mine nu simbolizează nimic, această sârmă ghimpată doar plăcerea de-a avea un tatuaj.,
Cât ar costa?
Îmi ajung 400 lei?
Am 18 ani
Vreau şi eu nişte păreri.

2 răspunsuri:
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Mai bine renunți la tatuaj. Un om poate fi considerat interesant și fără nici un tatuaj.

| Dani778 a răspuns:

Eu aş zice mai bine sa iti faci un tatuaj care simbolizeaza ceva, dar cu costul depinde unde vrei sa fie si ce vrei sa fie (permanent sau temporar)