| Trump147 a întrebat:

DAU FUNDITA!
Am 60 imagini si doresc sa fac o animatie din ele, astfel incat sa ruleze una dupa alta intr-o singura animatie (format GIF). Cu ce program as putea sa fac animatia? Cu PhotoShop nu am reusit...
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| biiiabyby a răspuns:

Photoscape.

Cum il deschizi, ai un meniu Anigif parca si pui acolo pozele:*

7 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Cum de nu ai reusit cu photoshop?
Daca incerc eu sa iti explic sunt sanse putine ca sa reusesti, cel mai bine este atunci cand ai de unde sa iei exemplu(totul tine de crearea straturilor, "layers")
http://www.youtube.com/watch?v=HXW2vlNu5Rs
Sau cu programul asta, cred ca este exact ce cauti(in descrierea videoclipului sunt adresele de unde sa descarci acele programe)
http://www.youtube.com/watch?v=gO905neWs14&feature=related

| JeLeu a răspuns:

Te pot ajuta eu cu photoshop sa faci animatia, iar daca nu vrei inearca windows movie maker happy

| onlyforme a răspuns:

Incearca in flash ...eu asa fac.

| Trump147 explică:

Ms biiiabyby :*
ti-am dat fundita ca mi-ai raspuns prima :*

| Ghost_2224 a răspuns:

Cu Windows Movie Maker! START-All Programs si il gasesti acolohappy funda?

| Danyelytha a răspuns:

Era un program picasa. cu el puteai sa pui imaginile sa ruleze una dupa alta si daca vrei sa le pui si melodie :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.lunapic.com/editor/ ia incearca si asta;)