| Dianka_4924 a întrebat:

Deci, am scris in intrebarile precedente ca prietenul meu si-a pus poze noi pe profil cu alte fete=(Cu mine are doar o poza si pe aceea i-am pus-o eu=(O prietena de-a mea i-a scris ca sunt geloasa si tot asa, eu nu am stiut de asta.Aseara m-a intrebat daca m-am suparat de asta si i-am spus ca nu, pai, nici nu chiar m-am suparat, sa zic asa, insa el stie ca nu imi plac asemenea lucruri dar tot le-a postat=(Si mi-a spus ca m-am suparat, l-am intrebat de ce crede astfel, a zis sa citesc ce i-a scris prietena mea.As vrea sa ii scriu un comentariu la una din poze(nimic rau, din contra ceva frumos)doar ca nu stiu ce, ma ajutati voi cu niste idei va rog?happyP. S. M-am suparat nu de faptul ca a postat pozele ci de faptul ca fetele ale il tineau de sub brat, nu imi place deloc cind alta fata se apropie prea mult de el=(Fundita=*

Răspuns Câştigător
| plasticstyle a răspuns:

Cam bagabond el asa, eu in locul tau [-x eheee, i-as fi zis ca daca nu scoate pozele cu capcaunele alea, nu mai are ce discuta cu mine. dar daca vrei sa dai un comentariu contrar ii poti spune ca te simti mandra de el cu atatea fete langa ellaughing

7 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Bine. poate sunt prieteni foarte buni.happy
Acum mi se pare ca si tu cam exagerezi big grin.

| Bibutzu a răspuns:

Bunalove struck

Prietenul tau ori vrea sa te ffaca geloasa cu acele tipe ori este amik cu ele si a simtit nevoia sa puna si cu ele poze pe hih! ( nu conteaza cum il imbratisau in poze conteaza ce rol au ele in viata lui). si cat despre comentariu iai putea scrie ceva de genu :" frumy frumy. la pozici fara mne.va tin eu minte rolling on the floor"

| fly a răspuns:

De ce nu postezi si tu cate vreo poza cu ceva tipi(daca nu ai fa-le instant)si ia sa vedem noi ce zice al tau? zi-i ca sunt amici de-ai tai.Ai sa vezi ca va fi mai atent fata de tine si fata de sentimentele tale.Eu nu as scrie nimic la pozele lui. fa mai intai miscarea asta inteligenta si mai vb.

| plasticstyle a răspuns:

Dankehappy

| Monique1 a răspuns:

Indiferenta, ai? thinking
hmmm...
fa-le complimente tipelor de langa...
gen
"e draguta tongue"
ceva de genu'...
In plus, daca esti geloasa, probabil ca el stie. Si daca stie, degeaba-i lasi tu comentarii "indiferente"laughing

| Dianka_4924 explică:

Sepoate ceva maaai, nu stiu cum sa zic, un comentariu care sa il impresioneze sau, sa-l faca sa simta indiferenta meabig grin

| Cookieahjkekdn a răspuns:

'voiib-)
frumosi frumosi day dreaming
va iubesc'
sau nu stiuthinking
'scumpi, adorabili'
ceva frumos thinking
laughing