| aLeEmo a întrebat:

Deci cu ce sa incep.Azi eram la niste repetitii pentru un bal si stateam pe o banca si ma uitam la cum scenete. si s-a pus lang amine un baiat el e in alta clasa dar tot de varsta mea si deodata zicea ca ma iubeste. prima data am crezit ca a spus asa in gluma si tot zicea asa etc etc si ne-am dus cu niste colegi si cu diriga intr-o clasa alaturata sa repetam niste colinde si le-am repetat si au plecat in cealalta clasa si am ramas cu respectivul in clasa ca nu ma mai lasa sa plec laughing si m-a luat in brate si spunea ca ma iubeste si m-a sarutat si dupa aia neam intors in clasa.si cand am plecat de la scoala m-a sarutat iar.
Ce sa fac acum ca nu stiu dacai place de mine.

3 răspunsuri:
| aligru a răspuns:

Nu ai scris la profil varsta asa ca nu stiu in ce masura sa ti dau sfat! Din ceea ce ai scris pari mica de varsta asa ca ar trebui sa te sfatuiesc sa ai grija si sa stii ca na cu tot ce zboara se mananca!
De iubit e clar ca nu te iubeste, poate ii place de tine, dar poate fi si un pariu. In ziua de azi mai toti pariaza pe chestii de genul!
Nu l cauta si nu i da prea multa importanta! Daca chiar ii place de tine poate data viitoare o sa inceapa cu asta si nu o sa sara direct la vorbe mari! Tu arata i totusi ca esti fata inteligenta si nu crezi cand spune ca te iubeste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tie iti place de el? Oricum, daca te **** si dupa aia iti da schiurile sa nu intri pe TPU si sa spui ca nu stii ce sa mai faci, ca suferi si tot felul de prostii din astea.

| NANANAHehh a răspuns:

Stii ca te ia la misto nu?