| marian9313 a întrebat:

Salut,deci mi-am loat o pereche de panataloni pe maro si am si incaltaminte tot asa pe un maro mai deschis, dar nu stiu la ce sa le asortez ceva pareri? Oare la o jeaca neagra ar merge? Ok poate o sa-mi spuneti la palton am dar de primavara nu-i bun acum altceva dk se poate.Multumesc

1 răspuns:
| denniii a răspuns:

Da.avand in vedere ca esti baiat merge... de ce nu? incearca sa vezi ce pareri o sa primesti de la cei din jurul tau...eu sincer cred ca merge.:-)