| oops17x a întrebat:

deci, sint intr-o dilema, vreau un nou telefon si nu stiu ce sa aleg I phone 4s sau Samsung galaxy s2, imi place iphone ca e mai micut decit Samsung, dar am auzit ca Samsung e mai bun, deci ziceti-mi ce sa aleg si cum sa aleg, merci mult!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Niciodata sa nu compari Iphone-ul cu Galaxy-ul :)) Ori zic ceilalti, cauta benchmark-uri. Iphone 4S surclaseaza Galaxy S2-ul,ca si cum S5-ul surclaseaza S3-ul (nu cu mult, ce-i drept, dar totusi e mai bun).
http://www.go4it.ro/......-10083640/