| MariIoanaaa7 a întrebat:

Salut,deci am 14 ani si am cei mai mici sani din clasaaa,mentionez ca sunt slaba si am sanii super mici, stiu ca nu conteaza dar macar putin mai mari i-as vrea, cateva sfaturi...sau exercitii.

7 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Nu exista. Sanii se măresc in ani de zile la unele persoane.

| ywar a răspuns:

Ai 14 ani, ce-ai vrea? Am vazut fete care-si expuneau ostentaiv bustul fiindu-mi mie ca barbat matur rusine de rusinea lor. Aceeasi varsta 16-22 de ani. Capete seci, in orice caz.
Ai un avantaj: peste niste ani nu o sa ai niste sani lasati. Fa sport, invata! - sunteti cei mai multi dintre voi la limita limitei-, calatoreste, traieste si lasa astea. O sa faci sex si o sa-ti mai creasca avand schimbari hormonale in corp.
Acum ia o gura de oxigen si bucura-te de vacanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai răbdare... happy Au timp să crească până la 20 de ani. Și chiar mici de ar rămânea, nu-i bai. Fiecare pereche de sâni este frumoasă în felul ei. Atât doar că posesoarele unor sâni nu prea mari se bucură de mai multe avantaje.

Răspuns utilizator avertizat
| helloitsme15 a răspuns:

O sa te mai dezvolti până la 18-20 de ani. Nu iti face probleme caci o sa ti se schimbe corpul fie mai tarziu, fie mai devreme. Nu trebuie sa fii complexata ba chiar bucuroasă, norocoasă. Uita te la modele. Poti sa porti ce vrei, nu trebuie sa porti sutien, poti sa dormi pe burta, etc. Sa ai sânii mari sa stii ca e o povară. E greu? Totusi ai 14 ani! Ce vrei mai mult

| helloitsme15 a răspuns:

Unele fete se dezvolta mai devreme altele mai tarziu. Trebuie doar sa te bucuri de corpul tau ca e sănătos și sa te iubești. Suntem diferiti si contează ce avem in cap. Niste sani mai mari se rezolva dar... ce scoatem pe gura si cum ne comportăm?

| racuirina a răspuns:

In primul rand sunt unele de 18 ani care n-au sani si unele de 11-12 ani care au asa ca ai robdare ca vor aparea ( laptele ajuta la cresterea sanilor incearca sa bei un pahar de lapte pe zi (prieteba mea a incercat si chiar a a vut rezultate)