| bYbr0kenn a întrebat:

Detin un HDD WD de la Apple [ are semnu cu maru muscat ] Ee subtire, e ca o cutiuta mai mica, are 2 mufe, una usb normala, si una un pic mai ciudata. Intrebarea mea este, cum il folosesc?! [ cum il conectez, si cum ma pot bucura de el ] [ Mai multe despre acest HDD, nu stiu ].

Răspuns Câştigător
| VyVyK a răspuns:

Pai este un HDD extern in connectezi la PC prin USB si te bucuri de el.este ca un fel de partie. poti sa bagi chesti pe el.si sa le duci la alt cineva [ gen ca un stic mai mare]