| Seby80 a întrebat:

Ce semnifica sigla Apple, nu ca e maru muscat, o explicatie calumea!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu inseamna nimic, asa a vrut sa puna numele la companie cel care a finantat firma respectiva. S-a gandit sa puna un mar muscat cu denominarea Apple ca altceva nu i-a venit in cap.

3 răspunsuri:
| acestaesteunnume a răspuns:

Probail lui Stevie ii placea merele, iar cand a pus sigla a muscat, si a ramas muscata, deoarece s-au facut restul siglelor devil

Have a nice day.(:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E numele unei marci si da intradeavar are forma unui mar muscat. Apple= marwinking! Succes! Eu nu pot sa iti dau mai multe explicatii de atat pentru ca pur si simplu nu eu am creat acea renumita marcawinking! Succes!