| Mali2000DC a întrebat:

Ce nume imi pot pune la facebook? Ma cheama malina. funda

4 răspunsuri:
| SloOpY a răspuns:

Pe facebook in general pui numele tau complet dar nici eu nu ma dau in vant dupa asta. Incearca "Madu Madalina" sau "Mada Lina"...sunt diverse combinatii la care te poti gandi. Bafta kiss

| bogdan2091 a răspuns:

Poti folosi numele de aici de pe TPU, sau poti alege: maliHELLGIRL, malinaXD, MALIMALINA etc...eu de exemplu mi-am pus numele meu intreg care il am in viata de zi cu ziwinking

| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Malyna Si nimic

| racasannicoleta90 a răspuns:

Numele tau. Facebook nu e Hi5 si iti spun ca nu e prea amuzant sa te faca lumea pitipoanca pentru ca ai un nume gen Malyna si nymyk altkeva sau ceva de genul asta. Poti pune si Mali si numele tau de familie sau Mali Malina.