| me4ever98 a întrebat:

Din septembrie o sa fiu boboaca! Singura problema este ca liceul e in alta localitate si nu cunosc pe nimeni...Acum cateva zile m-am uitat la lista cu repartizarea si am gasit cativa dintre viitorii colegi pe facebook.Acum chiar nu am idee ce sa fac...Sa le trimit cerere de prietenie ca sa ne cunoastem dinainte sau sa las lucrurile sa decurga de la sine cand o sa fie inceputul anului scolar? fundita :*!

2 răspunsuri:
| Stresanta a răspuns:

Trimite-le cerere de prietenie, nu ai nimic de pierdut, plus ca daca vorbesti cu ei nu o sa mai fi chiar singura in prima zi de scoala. big grin

| Saviour a răspuns:

Poti sa le trimiti cerere de prietenie, oricum mai devreme sau mai tarziu tot se va intampla.Nu-ti face griji in privinta primei zi de scoala, pana la urma toti suntem oameni.Cu siguranta vei gasi pe cineva cu care te vei intelege bine:*
ps: bafta la liceu! distreaza-telaughing