| S3S3an a întrebat:

Salut, Diriginta mi-a zis sa fac ceva ca un fel de felicitare pentru elevi ale caror vor fi ziua de nastere sa punem linga avizierul clasei. As dori ceva idei.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idei despre ce ai putea sa scrii, sau cum sa faci felicitarea?

| beatrice1bea a răspuns:

Păi spui și tu : „Dragul /Draga meu/mea coleg/colegă.Îți urez o zi de naștere superbă, fără supărări, să ai parte doar de lucruri bune! Azi de ziua ta toți suntem alături de tine!

La mulți ani! "

Sper că te-am ajutat