| denn1s a întrebat:

Doresc sa cumpar un ipod nano gen 6th. Daca ma puteti ajuta sa gasesc. Vreau ceva ieftin sub 100 lei second hand ca ii criza laughing Multumesc!

1 răspuns:
| lolam a răspuns:

Sub 100 lei mai mult ca sigur nu ai sa gasesti chiar daca e second hand.Un ipod nano 6th generation(16gb) nou costa cel putin 800 lei, deci un ipod nano second hand incepe de la pretul de 400-300 lei.In schimb daca vrei iti dau ipod nano 6th generation-16gb nou, sigilat, cu garantie cu 600 lei (pret negociabil)