| andreiont a întrebat:

doresc sa imi impartasiti cateva opinii pe rand, despre cazare in mamaia sau Costinesti, undeva pentru adolescenti de 16-17 ani, vile, pensiuni, dar ceva foarte ieftin. Pentru cateva zile (5-6). Suntem la nr de 4-6 adolescenti. Nu punem mare accent pe comfort. Sau alte metode de cazare in aceste 2 locatii. Sa imi impartasiti experientele voastre, astept sfaturi.

4 răspunsuri:
| andreiont explică:

Dar in Mamaia?

| Bianca888 a răspuns:

In Costinesti este o pensiune foarte frumoasa: Pensiunea Niky Alin. Am stat acolo o saptamana si oamenii de acolo s-au comportat foarte frumos cu noi, plus ca mancarea este foarte buna fata de alte pensiuni, tabere, hoteluri.