| Andreiyy a întrebat:

Salut dragi prieteni! As vrea niste statusuri... pentru Cocalarii care se dau smecheri pe fb si sunt niste pi*ati in realitate. Dau funda vot, tot ce vreti. O seara faina si scuzati categoria!

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Ma faci sa rad.Eu zic ca nu se merita efortu sa te contrazici cu astfel de spcimene sau macar sa le atragi atentia.Esti mult prea bun pentru a te cobora in mediocritatea lor. Lasa-i sa stea acolo ca stau bine.De ce sa ii faci sa isi consume si singuru neuron pe care il au.Macar ala sa il ma aiba ca sa puna statusuri. seara faina.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica asa ca tine nu? ca se pare ca si tu tot pe fb traiesti

| Deliiiia a răspuns:

Daca postezi un astfel de status nu vei fi cu nimic mai presus decat ei.