| papilici a întrebat:

Hey! Buna tuturor! Sunt un nou membru al acestei pagini. Pentru inceput as dori sa-mi scuzati categoria aleasa. As vrea sa ne intelegem de minune cu totii. Urasc invidia si rautatea, mai ales replicile vulgare. Sper ca ne vom imprieteni foarte repede. Bine v-am gasit dragi prieteni!

7 răspunsuri:
| LoveToHate a răspuns:

Bine ai venit!
Sper sa te distrezi cu noi si cu inrebarile noastre amuzante.happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

N-ai sa te poti intelege cu toti de minune. Nimeni nu e perfect, iar aici multi sunt...imperfecti laughing

80% - sunt "lesinati" după... fundă (la ce le foloseste, habar n-am, eu n-am inteles niciodată, dar... in fine!)
10% sunti nervosi,
5% -se prostesc aiurea
5% te jignesc fara motiv

Intri in gasca nebună, de bunavoie si nesilită de nimeni?

| CrushBoy89 a răspuns (pentru floresdemayo):

Bine zislaughing

| CrushBoy89 a răspuns (pentru floresdemayo):

Toti Pentru Unu si Unul Pentru Totiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah,scuteste-ne de energia asta (prea) pozitiva a ta.Lumea e rea oricum, deci obisnuieste-te cu asta.
Da, si eu sunt rea...

| IndiferentXD a răspuns:

Buna!
:*

| ralucabalan2010 a răspuns:

Buna! Bine ai venit in universul de curcubee si de iepurasi pe campii. Uite-te la stanga este un calut fermecat care este binecuvantat cu puterea binevointei. Uite-te la dreapta nu vezi nimic! Aici nu sunt numai oameni buni. Te obisnuiesti tu!