| gabriel0896 a întrebat:

Salut dragilor! Am si eu o problema! Abdomenul meu este deformat... as putea sa mi-l formez inapoi? cum

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Cele mai bune exercitii, sunt abdomenele si exercitiile ce implica muschii abdomenului. nu e nevoie sa te suprasoliciti, usor, usor, zi de zi, o sa reusesti sa-ti reintrii-n forma. Incearca sa-ti faci un program de abdomene zilnice.

3 răspunsuri:
| Wrecked a răspuns:

NU! Nu poti vei ramane gras si urat toata viata laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Tutzii a răspuns:

Daca prin deformat vrei sa spui ca esti mai grasuta, poti apela la exercitii fizice sau la un abonament la sala, Daca dimpotriva esti mai slabuta si ti se pare ca ai abdomenul deformat, poti consulta un medic. :*