| Tudoras_Kenn_1990 a întrebat:

Am o intrebare abdomenul meu e deformat(patratelele) ce sa fac ca sa-l am normal?

5 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,esti baiat, iar baietilor le plac muschii.Nu stiu de ce tu vrei sa scapi de ei.Altii petrec zile intregi in sala de sport si baga in ei tot felul de chimicale pentru a avea muschi, iar tu vrei sa scapi de ei...Nu-ti mai fa probleme de genul asta, fa-ti griji pentru alte lucruri.

| PotatoMustDie a răspuns:

Daca ai patratele inseamna ca esti lucrat, e de bine.

| Deliaaa24 a răspuns:

Patratelele acelea sunt muschi :X...
Nu inteleg de ce ai vrea sa scapi de ele... altii si le doresc.oh go on.

| Tudoras_Kenn_1990 explică:

Marog ziceam sa am patratele normale. nu deformate