| Darius2019 a întrebat:

cum indrepti (daca se poate) abdomenul deformat? Sa raspunda doar ce care stiu despre ce vorbesc. DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| Cloudless a răspuns:

Iei cicanul, il arunci cat de tare poti in aer, si il prinzi cu abdomenu. Fa asta pana iti reuseste.

| Darius2019 explică (pentru Cloudless):

Da clar ce infantil esti ma copile.

| Cloudless a răspuns (pentru Darius2019):

Eh, cel mai probabil, mai umbla oleaca la gramatica insa. Indiferent, as recomanda sa cauti un kinetoterapeut. Ei iti pot da sfaturi in legatura cu un anumit program fizic care te poate ajuta in problema ta. Succes.

| Darius2019 explică (pentru Cloudless):

Si era greu sa raspunzi asa?

| madalinbb19 a răspuns:

Cand erai mic cel mai probabil sufereai de rahitism...pentru o oarecare ameliorare fa innotsi sala, o alta solutie este operatia.