| anonim_4396 a întrebat:

Salut dragilor, Doream sa va intreb mai am mai putin de o luna pana implinesc 14 ani, si am 1.75 inaltime, parintii mei au 1.74 respectiv 1.67 inaltime dar am avut rude si mai inalte. momentan sunt cel mai inalt copil din familia mea, sunt mai inalt ca toti verisorii mei, am auzit cum ca la 16 ani baietii cresc intre 8 si 13 cm, estimativ 11-12 sa ne incadram intre am auzit de metode de calcul care se dovedesc a fi niste prostii si doream sa aflu daca stie cineva cam ce inaltime voi atinge la maturitate, Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| cristy1503 a răspuns:

Sa lasam calculele, o dam la GHICI. eu merg pe aprox. 1. 95 - 2 metri