| AlexSkillz19 a întrebat:

Cum sa cresc in inaltime? Am 14ani si 1.67

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Sport (exercitii fizice, stretching), restul tine de genetica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de dificil happy eu iti spus ca esti ok asa cum te-a lasat natura, dar daca totusi ai nevoie de inaltime pentru a da la Politie sau ceva de genul poti sa incerci un sport, probabil inotul. Stiu ca iti dezvolta mai toti muschii si e probabil cea mai ok varianta happy

| CezaraEM a răspuns:

Eu am 24 de ani si 1, 55 si tu iti faci probleme la 1.67? Ar trebui sa nu te interesezi asa tare, o sa cresti in timp!

| Rwobe619 a răspuns:

E perfect înălțimea pentru varsta. Eu am 14 ani si 1.69
Dar daca vrei sa te mai înalți, apuca-te de un sport. De exemplu baschet sau handbal. VREAU FUNDAA

| EugenMereuta17 a răspuns:

Sa stai la bara cate 2 minute. Însă după părerea mea pentru vârsta ta ești înalt.