| eleonorr a întrebat:

Salut dulcetzeii mei. vroiam sa va intreb ce as mai putea face sa scap de solduri?
nu stiu ce fac mi se par aiurea.as putea scapa kmva?

pop mersi

Răspuns Câştigător
| PurpleLadybug a răspuns:

De solduri n'ai cum sa scapi de tot, fac parte din tine:)).
pai intra pe www.feminis.ro. Acolo sunt o serie de videoclipuri din fitness, tae bo, pilates, si altele:-@. Cauta acolo ce'ti trebuie.
Take care:)>-

6 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Nu cred ca poti sa scapi de solduri cum zicea si Miss Purple.
Incearca sa faci cat mai mult sport, sa mergi la fitness.

| yanny`s a răspuns:

Incearca sa dansezi cat mai multwinking

| Sniper a răspuns:

Du-te la sala, fa mult sport, chiar si in casa zilnic intre 100 si 200 abdomene, si scapi de ele cat ai clipi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu ai cum să scapi de șolduri, osul bazinului este lat la femei pentru ca viitoarele sarcini să se dezvolte, de aici apare și construcția gincoidă.
Multă mișcare pentru tonifierea mușchilor.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sportul ajuta foarte mult la pierderea kilogramelor in plus. Si eu ma confrunt cu aceeasi problema.Merg la sala de 4 luni dar nu am vazut nici un rezultat pana acum. Am auzit ca folia pentru alimente infasurata in jurul zonelor cu probleme in timp ce faci sport ajuta la pierderea kilogramelor.Nu este insa indicata persoanelor care transpira foarte mult, deoarece se pierde foarte multa apa din organism. Din fericire sunt o norocoasa, avand in vedere ca nu transpir aproape deloc oricat de mult sport as face [ cred ca de aceea nu am slabit pana acum]. Te pup si sper ca ti-am fost de ajutor cat de cathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sportul ajuta foarte mult la pierderea kilogramelor in plus. Si eu ma confrunt cu aceeasi problema.Merg la sala de 4 luni dar nu am vazut nici un rezultat pana acum. Am auzit ca folia pentru alimente infasurata in jurul zonelor cu probleme in timp ce faci sport ajuta la pierderea kilogramelor.Nu este insa indicata persoanelor care transpira foarte mult,deoarece se pierde foarte multa apa din organism.Din fericire sunt o norocoasa,avand in vedere ca nu transpir aproape deloc oricat de mult sport as face [ cred ca de aceea nu am slabit pana acum].Te pup si sper ca ti`am fost de ajutor cat de cathappy