| 10051989 a întrebat:

Buna tuturor happy as avea si eu o intrebare
cum as putea sa scap asa zis de pernutele pe de solduri?crying
imi doresc fff mult sa scap de ele dar nu stiu cumcrying
si cum as mai putea putea sa slabesc in latimecrying
as dori ajutor
mersi anticipat :*

6 răspunsuri:
| naf29 a răspuns:

Pentru a scapa este indicat sa cauti exercitii pentru oblici. Este recomandat sa faci si cardio (alergare) pentru un rezultat mai rapid si mai eficient. Aici gasesti exercitii: http://antrenorpersonal.wordpress.com/......lor-acasa/ MULT SUCCES

| 10051989 explică (pentru naf29):

Multumesc muult

| JohnnyBi a răspuns:

Sunt satul de astia cu shake-uri speciale care fac tot felul de minuni. vrei corp frumos, trebuie sa muncesti pentru el. asa e viata asta: vrei ceva, muncesti sa ai acel ceva. nu exista scurtaturi FARA efecte secundare. bagi alergat dimineata cand rasare soarele pana nu mai simti picioarele de oboseala (e o metafora pentru: alergi pana nu mai poti), abdomene zig-zag (nu te ridici cu capul intre genunchi, ci cu un cot spre genunchiul opus si vice versa). adica cot drept la genunchi stang si invers. stai in pozitie verticala cu o greutate in mana si cealalta mana la ceafa si te lasi pe partea cu greutatea. 20 repetari pe fiecare parte. te intinzi pe jos si te prinzi cu mainile de ceva si ridici picioarele. nu mai bagi in gura grasimi din prajeli si carne rosie, fara junk food, fara mancare dupa 18.00, fara chestii cu zahar mult (de genul suc din comert)

| qrage a răspuns:

Ti-as recomanda un Gel Anticelulitic BIO alaturi de un Shake dietetic fara efecte secundare, BIO. Telefon info: 0723.677.860; 0751.429.353, sau e-mail: s. emill@gmail.com

| Iwliia a răspuns:

Sunt exercitii speciale pentru solduri.Pui o greutate in mana si te lasi pe soldul acela.Sau..poti gasi pe net exercitii speciale.Si un regim alimetar e bun. Funda?