| Twister09 a întrebat:

Salut, după cum știți situația cu covid19 se mai tin majorate anul asta si daca da, din ce luna?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

S-au anulat evenimente precum oktoberfest, sunt închise barurile și cluburile și tu întrebi dacă se țin majorate. laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Uita de majorate si petreceri ca-s limitate la 1-2 prieteni si aceia cu masca pe gura.
Anul asta, serbezi in familie ca-i mai sanatos si mult mai ieftin happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ai vrea sa stim noi? Crezi ca avem linii secrete de comunicare cu virusul?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu prea. Restaurante închise, doar 2 sau 3 la masă, la 2 metri de altă masă.

| aXy99 a răspuns:

Poate veti face majoratele/banchetele in toamna. Depinde de vointa comuna a elevilor/studentilor.

| NoName0765 a răspuns:

Sincer, eu nu cred☹