| anonim_4396 a întrebat:

Este normal sa nu imi placa nimic?

38 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dorotheea21 a răspuns (pentru Catrice):

Sa nu ne grabim cu taiatul.
Daca atarna prea mult, uhm,batting eyelashes sa'i lungim picioarele!

Răspuns utilizator avertizat
| aXy99 a răspuns:

Da. Este perfect normal.

| Catrice a răspuns (pentru Dorotheea21):

Dar tăierea e cea mai rapida și sigura metoda laughing

Răspuns utilizator avertizat
| DanTeSkies a răspuns:

Sincer, este cel mai greu lucru să nu îți placă nimic la fel cum este foarte greu să nu "te gândesti la nimic". Cu siguranță există constient sau inconstient cateva lucruri care să-ți placă.

| Emma30555 a răspuns:

Nu ti place un desert bun, înghețată sau ciocolata? Nu te încântă vreun film sau vreo carte niciodată? Dar când faci Shopping? Vreun animalut? Muzica? Vreo activitate? Mare, munte? Chiar nimic, nimic?