| anonim_4396 a întrebat:

Eu am o problema la mana, mai exact o arsura (nu vreau sa intru in detalii). As dori sa va intreb daca stiti niste pansamente, dar fara rivanol...adica ceva sa imi comand de pe net, ca pe la farmacii nu prea se gasesc, cel putin in orasul meu. Eu pe timp de vara port esarfe la mana, dar daca merg la o petrecere trebuie neaparat sa imi iau ceva cu maneca lunga... Sper sa ma ajutati. Multumesc!

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Daca faci comanda pe net ti se vindeca arsura pana sa vina produsul. Iti sugerez sa mergi la farmacie si sa ceri Bioxiteracor.

| EmmaLoLy a răspuns:

Foloseste OXIMED..este cel mai bun. Il cumperi de la farmacie, sin costa cam 7 lei happy

| andreea49 a răspuns (pentru EmmaLoLy):

Eu am arsura asta de 2 ani, si tocmai asta e problema : am luat Oximed imediat ce mi s-a intamplat, in loc sa merg repede la spital. Eu am nevoie de un transplant de piele ca sa se vindece. Si pana fac acel transplant, vreau sa imi gasesc niste pansamente speciale pentru a nu mai purta esarfe.