| Twister09 a întrebat:

Salutare, Nr foii matricole trebuie sa fie identic cu cel de pe diploma de bac?
Pe foaia matricola îmi apare asa nr 2128 din 23.08. 2021 sus în partea dreapta.
Și pe diploma de bac îmi apare nr 175 jos în stânga, lângă L S.
Trebuie sa fie diferite?
Bacul l-am luat în 2022, liceul l-am terminat acum câțiva ani.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu cred că trebuie să aibă același număr, diploma este eliberata de o comisie de bac, in timp ce foaia matricola de școală.
Mi se pare că nici în cazul meu nu sunt numere identice.
Important e că ai documentele totuși.