| paul55 a întrebat:

Salut eu impeuna cu baietii mei din clasa jucam mamaliga la educatie fizica mereu si mamaliga adica ca fotbal dar pe jumate de teren.Asa si eu sunt in echipa cu unul prost rau, cu altul bun si altul to bun si eu sunt mediu.Si voi stiti o tactica dupa care sa jucam mai bine ca stiti ce fac astea, pai dupa mine toti sunt atacanti si nu e bine si o data am tabarat toti pe unul care avea mingea si am cazut toti ca balega.si intrebarea este:stit vreo tactica dupa care sa joace echipa mea

Răspuns Câştigător
| LaRkiNNN a răspuns:

Ai putea sa mergi tu cu cel mai bun din echipa in fata si cel mai slabut in spate. voi 2 pasati iar daca cumva adversarii va iau mingea, fugiti in spate la nivelul celui mai slabut... asa ai putea sa aperi poarta si prin pase si iar pasa sa dai gol. Sper ca te-am ajutat. Funda?

2 răspunsuri:
| Less_Ray_1990 a răspuns:

Ma e doar un joc deci faceti asa fiecare are cate uin adversar pe care il blocheaza asa o sa mearga mai bine

| Analiaa a răspuns:

laughing ce intrebare amuzanta! pai cauta pe google tactici de fotbal