| NoKiaaaaa a întrebat:

Daca ai scutire la Educatie Fizica, poti fi in echipa scolii de fotbal?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bunul simt si logica zice ca nu.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu logic laughing

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

In niciun caz!

| TazHD a răspuns:

Asta e clar ca NU!

| Johnd94 a răspuns:

Categoric, NU! Daca esti scutit de educatie fizica inseamna ca ai o problema care nu te lasa sa faci efort, iar fotbalul inseamna mult efort fizic.
Poate daca te intelegi cu profesorul de sport si il rogi frumos, s-ar putea sa iti dea o sansa.

| Alex442 a răspuns:

Nu

| PikachUS a răspuns:

Nu happy

| iustinprogramatoru12 a răspuns:

Daca scrie pe adeverinta ca esti bolnav, nu ai voie. Daca zice ca esti apt sanatos poti intra linistit in echipa! Funda?