| Wowhow a întrebat:

Eu sunt raraita de cand m-am nascut[nu am avut niciodata probleme cu oamenii din cauza asta, poate doar atunci cand nu intelegeau(fapt care nu ma afecteaza cu nimic), chiar am observat ca cei din jurul meu considera asta atragator]. As vrea sa stiu ce credeti voi despre persoanele cu aceasta dificultate de vorbire si daca va place sau va deranjeaza modul in care vorbesc ele.

Răspuns Câştigător
| LCD a răspuns:

Oai, daca ai sti ce mult mi-as dori sa fiu raraita sau sasaita :X
laughing nu stiu de ce, dar mie una imi place f mult big grin

7 răspunsuri:
| roox a răspuns:

Ahh.:X:X
ce norocoasă eşti :X:X
Aş vrea şi eu să fiu rârâităhee hee

| cristina4love a răspuns:

Si eu sunt raraita.Si la mine la fel. Persoanelor chiar le place acest lucru. Raraitele la puterelaughing

| patricCia a răspuns:

Mi se par foarte dragute persoanele raraite. Am o colega asa si de fiecare data cand vorbeste cu mine rad, da nu din rautate, sa imi bat joc de ea, rad pentru ca mi se pare foarte draguta asa cum e happy.

| manndarina a răspuns:

love strucklove struck si eu as vrea sa fiu raraita aah te invidiez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt vroiai sa auzi ceva frumos, iaca : sunt agreabile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? Mie-mi plac fetele astea, au ceva aparte cind vorbesc si-mi face placere sa le ascult happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi am o prietena raraita, si m-am obisnuit cu ea si chiar imi place cum vorbeste, eu vorbesc pe nas si cand ma grabesc in loc de m se intelege b, cand o striga pe mama, se aude babahee heelaughinglaughing, si nimeni nu mi-a zis nimic in legatura cu chestia asta.winking