| IliadisJunior a întrebat:

Salut, exista vreo metoda de a afla parola unui prieten de yahoo messenger, vreau sa o aflu pentru ca acel prieten ma respinge din cauza unor minciuni. Vreau sa aflu persoana care ia trimis minciunile.Ma jur ca doar atat vreau sa facrolling on the floor!, daca exista explicati-mi si mie cum oh go on,

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa inveti si mama programarii ca nu te ajuta cu nimica. lasa sf urile, ca inginerii aia de la yahoo nu se joaca cu securitatea.

| dasdsad a răspuns:

Daca nu te pricepi in programare, degeaba, pentru ca nu poti cu simple programe cum vezi pe youtube...alea sunt programele care nu se gasesc asa ca winamp-ul..deci daca nu ai cunostinte, invata programare