| valy86 a întrebat:

Stie cineva cum pot afla parola de yahoo messenger a unui prieten? Asta fara ca acesta sa banuiasca ceva. E posibil? Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| hayley a răspuns:

Nu e posibil. Am cautat si eu peste tot... si am gasit pe un blog ceva foarte adevarat : daca ar exista asa ceva nu ar fi pe gratis in primul rand pentru ca toata lumea ar avea programul si parola de mes ar fi ca si inexistenta si nimeni n-ar fi atat de prost incat sa isi dea programul sau metoda pe gratis pe net. Exista unele programe care sunt de fapt virusi.

2 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Este posibil dar costa nu se face gratis! daca ai bani multi contacteaza-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este posibil