| caritas a întrebat:

Salut fete si baieti.Am niste colege faine in clasa, si mor ca nu gasesc nici o modalitate de a deschide o conversatie cu ele...nu imi place sa cunosc numa baieti, stiti niste subiecte?

2 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Incepe printr-un,, Buna'' si poti sa zici orice subiect pe moment. Fa-le complimente, intreaba-le ce au de gand sa faca astazi, unde merg, daca te ia si pe tine..etclaughing

| EveEenutza a răspuns:

In primul rand saluta-le!
Dupa daca nu le cunosti intreaba-le cum le cheama.
si poti vorbi cu ele despre: ce le place lor. si dupa te bagi cu ele mai mult in vorba. si o sa va imprieteniti!
Funda?