| Crina44666 a întrebat:

Salut fetelor/baietilor am o întrebare pentru voi, voi ce faceți ca să fiti mai populari la școală, adică să vă știe toți? Cel mai bun raspuns primește FUNDA!

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Da pentru ce sa te stie toti? Crezi ca daca esti cu nasul pe sus si te stiu toti esti mai smecher? I-am pus eu mâna în gât la unul care se dădea "popular" si de atunci nu a mai auzit nimeni de el prin scoala.
Fii original.

| kar1GaNNN a răspuns:

Doar in taste esti tare si tu, vai de capul tau. deastia ca tine fumez zilnic nici nu mai are rost sa ma obosesc.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Depinde prin ce vrei sa te afirmi?